RK73H1ETTP93R1D
MFR.Part #
RK73H1ETTP93R1D
JLCPCB Part #
C2578369
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS