RK73H1ETTP8R87F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8R87F
JLCPCB Part #
C2574779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS