RK73H1ETTP6802F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6802F
JLCPCB Part #
C173322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS