RK73H1ETTP8060F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8060F
JLCPCB Part #
C830262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS