RK73H1ETTP7R87F
MFR.Part #
RK73H1ETTP7R87F
JLCPCB Part #
C2574790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS