RN73R1JTTD14R0F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD14R0F100
JLCPCB Part #
C4007016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS