RK73H1ETTP6982F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6982F
JLCPCB Part #
C830260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS