RK73H1ETTP6982D
MFR.Part #
RK73H1ETTP6982D
JLCPCB Part #
C2576058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS