RN731JTTD1800B10
MFR.Part #
RN731JTTD1800B10
JLCPCB Part #
C4015512
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS