RN73H2ETTD3742F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3742F25
JLCPCB Part #
C4195662
Description
250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS