RK73H1ETTP6801F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6801F
JLCPCB Part #
C173326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS