SG73P1ERTTP3903F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP3903F
JLCPCB Part #
C6481609
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS