RN73H1JTTD7320C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7320C10
JLCPCB Part #
C3918203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS