RK73B2ETTD685J
MFR.Part #
RK73B2ETTD685J
JLCPCB Part #
C2575836
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS