RK73H1ETTP6494F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6494F
JLCPCB Part #
C2574636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS