RN73R2BTTD8160F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8160F25
JLCPCB Part #
C2530208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS