RK73H1ETTP6041F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6041F
JLCPCB Part #
C2479765
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS