RN73R2BTTD9532A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD9532A05
JLCPCB Part #
C4161963
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS