RK73H1ETTP5904F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP5904F
JLCPCB Part #
C2574560
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS