RN73R2ETTD15R0C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD15R0C50
JLCPCB Part #
C4118504
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS