RK73H1JTTD4R70F
MFR.Part #
RK73H1JTTD4R70F
JLCPCB Part #
C211717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS