RK73H1ETTP52R3F
MFR.Part #
RK73H1ETTP52R3F
JLCPCB Part #
C276179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS