RK73H1ETTP5R36F
MFR.Part #
RK73H1ETTP5R36F
JLCPCB Part #
C2574602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS