RK73H1ETTP5234F
MFR.Part #
RK73H1ETTP5234F
JLCPCB Part #
C2574564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS