RN73R1JTTD2183F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2183F100
JLCPCB Part #
C2497745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 218kΩ 75V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS