RN731JTTD4021F50
MFR.Part #
RN731JTTD4021F50
JLCPCB Part #
C4054996
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS