RK73H1ETTP4R99F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4R99F
JLCPCB Part #
C261903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS