RN73H2ETTD7501F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7501F10
JLCPCB Part #
C4253545
Description
250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS