RK73H1ETTP4R30F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4R30F
JLCPCB Part #
C2574832
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS