RK73H1ETTP4R32F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4R32F
JLCPCB Part #
C2574608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS