RK73G1ETTP11R5D
MFR.Part #
RK73G1ETTP11R5D
JLCPCB Part #
C2580957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS