RK73G1ETTP4750F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4750F
JLCPCB Part #
C2578334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS