RN731JTTD86R6F50
MFR.Part #
RN731JTTD86R6F50
JLCPCB Part #
C4357026
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS