RK73H1ETTP4220F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4220F
JLCPCB Part #
C316940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS