RN731JTTD69R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD69R0B25
JLCPCB Part #
C4073694
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS