RK73H1ETTP3R74F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3R74F
JLCPCB Part #
C2574877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS