RK73H1ETTP3744F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP3744F
JLCPCB Part #
C2574577
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS