RN732ATTD3093B25
MFR.Part #
RN732ATTD3093B25
JLCPCB Part #
C4077841
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS