RK73H1ETTP3570F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3570F
JLCPCB Part #
C316934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS