SG73S2BRTTD915G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD915G
JLCPCB Part #
C5752771
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS