RK73G2BTTD6201F
MFR.Part #
RK73G2BTTD6201F
JLCPCB Part #
C7283895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS