RK73H1ETTP33R2F
MFR.Part #
RK73H1ETTP33R2F
JLCPCB Part #
C316904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS