RN73H1JTTD4222F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4222F25
JLCPCB Part #
C4109004
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS