RK73H1ETTP2R61F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2R61F
JLCPCB Part #
C2574802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS