RK73G1ETTP29R4D
MFR.Part #
RK73G1ETTP29R4D
JLCPCB Part #
C2579453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS