RK73H1ETTP2204F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2204F
JLCPCB Part #
C830235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS