RK73H1ETTP2004F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2004F
JLCPCB Part #
C261899
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS