RN73H1JTTD7062D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7062D100
JLCPCB Part #
C4158419
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS