RK73H1ETTP2002D
MFR.Part #
RK73H1ETTP2002D
JLCPCB Part #
C2576822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS