RK73H1ETTP1540D
MFR.Part #
RK73H1ETTP1540D
JLCPCB Part #
C2577728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS